PERFECT

6.12.15

1 done
Takáto ,,zima" ma veru baví. Sneh mi bude stačiť na Štedrý deň, inak mám rada práve takéto počasie, keď je príjemne a ja sa nedrkocem cestou na električku. Napríklad tento tenký, skôr jesenný kabát je teraz ideálny. Nehovoriac o tom, že mi ho každý chváli. Má taký županový tvar, ale je veľmi zaujímavý a naviac v mojich obľúbených farbách. Celkovo sa mi páči kombinácia bordová s karamelovou hnedou, takže som sa v tomto outfite cítila fakt dobre. 

Včera som mala prijímačky na magisterské štúdium, takže ak to bude tak, ako chcem, tak v januári mi opäť začína škola. Celkovo už približne trošku viem, ako bude vyzerať minimálne prvý polrok roku 2016 a celkom sa teším. A som tiež zvedavá. Či budem zvládať školu a prácu, či pôjdeme všade, kam chceme ísť....ale po dlhom čase mám pocit, že je všetko ako má byť. Taký veľmi fajn pocit. Aj v tom blogovaní nachádzam systém, tak vám budem znova prispievať častejšie. Inak, mali by ste záujem o nejaké video? Ak áno, budem rada za návrhy. Mám v hlave prichystané jedno s témou ,,10 vecí, ktoré o mne neviete" - zaujímalo by vás?

!!! Prosím, veľmi vás prosím, zahlasujte za mňa (jeden Like) a môj návrh kabelky na Facebooku Lusha. V obchode som bola nedávno na blogerskej akcii a vyhlásili súťaž o jednu kabelku. Ak vyhrám, môj návrh sa stane skutočnosťou :). Viete, ako rada mám kožu a takáto ručne vyrobená kabelka, to by bol skutočný klenot v mojej zbierke. Hlasovanie končí už dnes! Vopred vám ďakujem za každý hlas :).2 done
6 done

8 done

7 done
photos by Benitka

Outfit: pants, hat - H&M / scarf - unknown / coat - Vera Ravenna / shoes - Tally Weijl / watch - Michael Kors

You Might Also Like

12 komentárov

 1. great choice of colours!

  xx
  lau

  www.malibluemymind.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Je to krásne Beka, celé, nič by som nemenila toto sú presne farby ktoré milujem dohromady :) A hlas máš samozrejme kabelka je krásna :)
  www.simplytheblog.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Outfit je to velice zajimavy, ale slusi ti.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak toto je presne podľa mojho gusta :) superko, som jednoznačne za videá, mám ich od teba rada! K.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mohla by som sa ťa spýtať aký odtieň tieňov/ ceruzky na obočie používaš? Ďakujem :).

  Vladies

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Máš na sebe moju obľúbenú kombináciu farieb :) a ten pocit spokojnosti si drž čo najdlhšie ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Becca krasny kabat ale tie nohavice sa mi nepacia 😊natacat videa by bolo super

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tie nohavice su take skarede az su pekne ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Toto je ozaj paráda ! Aj nohavice, aj kabát a som aj za videá. Rada pozerám tvoje videá, tak do toho :) A ak by si sa chcela zapojiť do vianočnej Giveaway, link je tu :
  http://linaandme.blogspot.co.uk/2015/12/giveaway-vol1.html

  OdpovedaťOdstrániť

Find me on Facebook