ABOUT

6.6.09

Untitled
Ahojte, vítam vás na blogu Style of Becca!

Volám sa Rebeka Wechsler (kedysi Šuchterová), mám 25 rokov a žijem v Prahe so svojim mužom, ktorému pre blogové účely hovorím Maco. Pochádzam však z Košíc, kam sa rada a pravidelne vraciam za rodinou a kamarátmi.

Pracujem ako freelancer, social media content creator. Rada fotím, tvorím na mieru obsah pre sociálne siete a občas píšem články pre firemné blogy. Neváhajte ma preto osloviť aj mimo blogovej sféry. :)

Blog Style of Becca som založila v roku 2009, ešte ako študentka osemročného gymnázia. Venujem sa tu hlavne móde, zachytávam môj osobný štýl obliekania, ale nájdete tu aj kozmetické tipy, DIY nápady, food posty a články z môjho každodenného života.

Chcem mojim čitateľom ukázať, že na to, aby dobre vyzerali, nemusia na oblečenie mínať celé vreckové či výplatu. Celkovo nechcem aby z môjho blogu šiel tlak, ktorý by ľudí nútil nakupovať. Som zástancom udržateľnej módy, ale s mierou. Teda nakupovať treba málo, s rozumom, uvážene, tak, aby daná vec slúžila čo najdlhšie. Môj šatník je tvorený z veľkej časti z oblečenia zo sekáča alebo vintage úlovkami z babičkinej skrine. Často ich dopĺňam vecami, ktoré som si sama vyrobila / prerobila, ale samozrejme aj ja niekedy zablúdim do obchodov a niečo nové si kúpim.

Stravujem sa prevažne vegánsky, táto zmena mi do života priniesla veľké pozitíva a baví ma. :)

SoB má momentálne pri pridaní nového článku okolo 2400 návštevníkov denne, bežne okolo 1500.
Má viac ako 4200 fanúšikov na Facebooku a viac ako 11 400 sledovateľov na Instagrame.


 SPOLUPRÁCA
Spolupracovala som napríklad so značkami SwarovskiSlevomat, Tezenis, Calzedonia, Bewooden, Answear.sk, OPS! Objects, Nikon, Zoeva, Eppi, Komono, Adidas NEO, Tally Weijl, Fjällräven, ai.

Momentálne spolupracujem so značkami či e-shopmi Converse, Tatratea, Urbanlux.cz, Make-Up Group, Maybelline, L´Oréal Paris, Garnier, Vichy, La-Roche Posay, Nobilis Tilia, Maria Nila Stockholm, TOUS, Eyerim Eyewear, Cluse, L´occitane.

O bartrové spolupráce už nemám záujem, ale rada podporím slovenské či české značky, ak sa mi produkt zapáči.

Budem veľmi rada, ak si predtým, ako ma oslovíte na spoluprácu úprimne odpoviete, či by sa mi váš produkt / služba mohli páčiť a či by sa do konceptu môjho blogu hodili. Takisto budem rada, ak si prečítate minimálne tento úvodník, aby sme sa hneď v úvode vyhli nejasnostiam a nedorozumeniam. :)

Od apríla 2016 som členkou Elite Bloggers SK.

Sledovať ma môžete aj cez: 

Kontaktujte  ma na:
styleofbecca@gmail.com


You Might Also Like

0 komentárov

Find me on Facebook