ABOUT

6.6.09

13 done

Ahojte, vítam vás na blogu Style of Becca!

Volám sa Rebeka Šuchterová, mám 24 rokov a žijem a študujem v Prahe na vysokej škole obor marketing (reklama a PR). Pochádzam z Košíc a pravidelne sa tam vraciam za rodinou a kamarátmi.

Blog Style of Becca som založila v roku 2009, ešte ako študentka osemročného gymnázia. Blog je módne zameraný, zachytáva hlavne môj osobný štýl obliekania, ale nájdete na ňom aj kozmetické tipy, DIY nápady, food posty a články z môjho každodenného života. Články sa skladajú hlavne z fotografií, sú však vždy doplnené textom. Chcem mojim čitateľom ukázať, že na to, aby dobre vyzerali, nemusia na oblečenie mínať celé vreckové či výplatu. Celkovo nechcem aby z môjho blogu šiel tlak, ktorý by ľudí nútil nakupovať. Som zástancom udržateľnej módy, ale s mierou. Teda nakupovať treba málo, s rozumom, uvážene, tak, aby daná vec slúžila čo najdlhšie.

Môj šatník je tvorený z veľkej časti z oblečenia zo sekáča alebo vintage úlovkami z babičkinej skrine. Často ich dopĺňam vecami, ktoré som si sama vyrobila / prerobila, ale samozrejme aj ja niekedy zablúdim do obchodov a niečo nové si kúpim.

SoB má momentálne pri pridaní nového článku okolo 2400 návštevníkov denne, bežne okolo 1500.
Má viac ako 3600 fanúšikov na Facebooku, viac ako 950 sledovateľov na Bloglovin a viac ako 6200 sledovateľov na Instagrame.

V decembri 2010 som sa vďaka blogu objavila v slovenskom magazíne Eva 12/2010, neskôr niekoľkokrát v slovenských magazínoch EMMA aj EVA.
V októbri 2013 a 2014 si ma spoločnosť OgilvyOne najala ako osobnú nákupnú asistentku pre víťazku súťaže Garnier Pure Fun.

 SPOLUPRÁCA
Spolupracovala som napríklad so značkami SwarovskiSlevomat, Tezenis, Calzedonia, Bewooden, Answear.sk, OPS! Objects, Nikon, Zoeva, Eppi, Komono, Adidas NEO, Tally Weijl, Fjällräven, ai.

Momentálne spolupracujem so značkami či e-shopmi Converse, Tatratea, Urbanlux.cz, Make-Up Group, Maybelline, L´Oréal Paris, Garnier, Vichy, La-Roche Posay, Nobilis Tilia, Maria Nila Stockholm.

O bartrové spolupráce už nemám záujem.

Od apríla 2016 som členkou Elite Bloggers SK.

Sledovať ma môžete aj cez: 

Kontaktujte  ma na:
styleofbecca@gmail.com


You Might Also Like

0 komentárov

Find me on Facebook