TOWER

31.8.15

10 done-005
Už dlho som chcela ísť na Žižkovskú věž, pretože som hore nikdy nebola, preto keď som uvidela na Slevomate voucher na obed aj s vyhliadkou, povedala som si, prečo nie a hneď kúpila 2. Väčšinou sa na zľavy trafím dobre, veľmi nám chutilo v Golden Tikka a aj v Zubajde bolo jedlo skvelé, tak som si od známej Oblacy sľubovala pekný víkendový zážitok. Bohužiaľ, aj ja aj priateľ sme odchádzali sklamaní. Nešlo len o jedlo, to bolo priemerné, nič extra, ale skôr o prístup zamestnancov a celkovú atmosféru hore. Pred výťahom nás kvôli natáčaniu, ktoré sa hore konalo skontrolovali, prezreli nám tašky atď...divné, ako na letisku. Potom sme išli do reštaurácie, kde bol jeden čašník vyslovene otrávený a nepríjemný, druhý bol naopak veľmi milý, ale ten k nám nechodil až tak často...keby áno, možno by bol celkový dojem trochu iný, ale nie je. Po tom priemernom obede sme sa presunuli vyššie, aby sme si užili výhľad. Priateľ bol ešte hladný, tak si kúpil predraženú minibagetu, ktorá sa mu po otvorení úplne nezdala, tak sa šiel opýtať, či nie je pokazená. Pani za pultom mu povedala, že ju robila deň predtým, ale že keď chce, tak mu ju vymení. Lenže druhá bageta nebola o nič lepšia, takže skončila v koši. Hore bolo na náš vkus veľa ľudí a síce bol výhľad dokonalý a krásny, atmosféra bola taká zvláštna, že sme po pár minútach skúmania Prahy zhora radšej zišli zase dole.

Outfit je veľmi pohodlný a víkendový, páči sa mi kombinácia bordovej a svetlomodrej, ale nič extra som na horúci víkend nevymýšľala. Fotky sú od priateľa, čiže opäť veľmi rýchle fotenie a spontánne fotky plné pohybu :D. Dnes odchádzame do Českého Švýcarska, konečne máme trochu viac voľna! :)

6 done-001
9 done-004
11 done-002
2 done-007
8 done-003
12 done-006
photos by my love

Outfit: shorts - DIY / top - Promod / shoes - Baťa / hat - Claire´s / sunglasses - Ray Ban Clubmaster / bag - Mangotti / watch - Michael Kors / bangle - Coach

7 done-004
4 done-002
8 done-001
2 done-006
5 done-003
1 done-005
photos by us

You Might Also Like

16 komentárov

 1. Milujem tie tvoje outfity a do tohto klobúku som sa totálne zamilovala ♥ :)
  THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super fotky :) veľmi sa mi páči tvoj outfit. škoda, že to nebolo úplne podľa vašich očakávaní.
  užite si výlet! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jééééj, no jsem zvědavý, kdy se na ni dostaneme my, když bydlíme pod ní =D. Aby to neskončilo jakože "kovářova kobyla chodí bosa" =D.
  Jinak na Oblaca slyším už asi rok jen samou negativní kritiku..v 90% právě na obsluhu =/.

  Mišo
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekne jednoduche kabelka tonu dala smrrnc :-)
  D.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásný článek, super outfit a moc Vám to spolu sluší :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Klobúk a kabelka su krásne!! :) Milujem túto farbu :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. 4. fotka odhora úplne výraz: pani zlatá a vy kam idete?:D
  joj no škoda tej reštiky..ale to tak zvykne byť, že takéto akože nóbl podniky a obsluha na facku

  OdpovedaťOdstrániť
 8. kráásna si :) a ten klobúčik, ach :)

  http://barborasurakova.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Moc pekný outfit. Neskúšala si na vlasy modry šampón? Pekne by ti vytónoval farbu vlasov. Neviem, ci máš farbu podľa želania, ale ja som si robila doma sama ombre a chytilo mi podobne ako tebe a modry šampón mi pekne zredukoval oranžové odtiene....

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Rozkošný klobúčik. Niektorí ľudia ale vedia otráviť deň, že? Ale výhľad ste mali krásny, tak aspoň niečo. o)

  Anna
  www.newskinyme.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ano, jediné co stojí za to, je pohled na Prahu!
  Jsem rád, že jsi napsala upřímnou recenzi na Oblaca, protože všichni ji zatím jen vychvalovali...

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Díky za recenzi. hodí se., taky jsem na to na slevomatu koukal, je to tam celkem často.. i přesto fotky vypadají supr :) outfit také..

  Lukáš
  blog AJ LAF FEŠN

  OdpovedaťOdstrániť
 13. všetko najlepšie k menináám :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Ja som bola v Oblace na business večeri a bol to naopak jeden z najpôsobivejších gastro zážitkov a to pomerne veľa cetujem. Jedlo aj obsluha boli nadštandartné, takže možno platí opäť to nepopulárne, že sa k zákazníkovi správajú inak, keď príde so zľavovým kupónom. Inak krásny outfit, si kočka :)

  Ninka

  OdpovedaťOdstrániť

Find me on Facebook