Minulý týždeň sme sa boli s Foly pozrieť na kolekciu Jean Paul Gaultier for Lindex. Do predaja sa dostala 8.10.2014 a ja som sa bola pozrieť aj v OC Nový Smíchov na predpredaji. O túto kolekciu bol obrovský záujem. Bolo to šialenstvo, ale v takom lepšom slova zmysle, nie ako pri kolaboráciách H&M, kde si z rúk trhajú vysnený tovar. Páči sa mi, že pri Lindexe ide časť z predaja na výzkum rakoviny prsníka, to má človek z nákupu ešte lepší pocit. Pri tejto kolekcii ma najviac zaujali kúsky, ktoré boli rovnaké v dospelom aj detskom prevedení, viem si totiž predstaviť, že by som sa tak zladila so svojim potomkom aj ja :D. Za zmienku stojí tiež spodné prádlo a ľudí milujúcich extravaganciu isto zaujali aj ,,potetované" kúsky. Ja som bola nadšená z metalickej striebornej bundy a zo svetlého kimona. Tieto dva kúsky sa mi páčili úplne najviac. Nakoniec som si však kúpila niečo mimo tejto kolaborácie. Lindex má teraz úplne úžasné náhrdelníky a ja som už túžila po nejakom novom, dych vyrážajúcom, a presne taký som aj našla :). Vy ste si niečo kúpili? Ktorý kúsok sa vám páči najviac? Stále je možnosť si tovar zakúpiť aj na internete, aj keď niektoré sú už bohužiaľ vypredané, ešte je z čoho vyberať.
Pekný deň vám prajem! Píšem zo svojej postele, čerstvo zobudená a ešte nenaraňajkovaná. Nestáva sa často, že by som články písala v deň ich publikovania, väčšinou ich píšem večer pred zverejnením. Ale tento príspevok je čerstvý ako rohlík, ktorý by som si mohla dať na raňajky. Ale keďže žiadny doma nemám, bude to ovsená kaša. A fakt sa na ňu teším, lebo už som dosť hladná. Preto nebudem písať blbosti a prejdem k veci.
Teda k outfitu. Fotili sme ho pár týždňov dozadu, keď jeseň iba začínala a bolo ideálne počasie na sandálky. Také to super počasie na ľahké vrstvenie. A ešte som mala ombré! Túto vestu som si veľmi obľúbila, je taká pastierska, ale vyzerá perfektne a outfit úplne vyzdvihne. Milujem kožušinové vesty všetkého druhu! Taktiež mám v poslednom čase slabosť na vojenskú zelenú. Tieto nohavice mám aj v čiernej a nosím ich rada, a táto farba je skvelým oživením do jesenno-zimného šatníka. Páči sa mi hlavne s bordovou farbou, takže preto ten klobúk. Bordová + vojenská zelená, to je moje nové fav duo. No a ešte ovsené vločky + banán, ale to je staré známe. Aké je to vaše?
Taaaak, konečne vyhlasujem Maybelline babylips giveaway! Osravedlňujem sa, že s meškaním, viem, že mnohé z vás už boli nedočkavé, ale fakt som vôbec nestíhala. Ďakujem vám všetkým, ktoré ste sa zapojili, ste úplne super! Všetky vaše fotky ma veľmi potešili a z niektorých nápadov som bola hotová :). Najprv som chcela víťazov vyberať sama, ale nemohla som sa rozhodnúť, pretože sa mi páčilo veľké množstvo fotiek, a keďže som mohla vybrať iba 3 z vás, nechala som to na random.org. Takto je to proste najspravodlivejšie. Všetky vaše fotky som dala do koláže a potom som pekne krásne rátala zľava doprava.
Mám nejaké celkom nabité dni, Designblok je za dverami, čo znamená pár super akcií, na ktoré sa teším. A potom pálim domov, veľmi mi chýba brat Sebastian, navyše RegioJet jazdí najnovšie rovno z Prahy do Košíc, takže s Laurou pôjdeme konečne spolu vlakom domov! Hneď bude cesta zábavnejšia :).
Takto som bola oblečená na predstavení kolekcie Jean Paul Gaultier for Lindex, o ktorej vám v najbližších dňoch prinesiem report. Do obchodov sa dostane 8.10. a vy môžete vyhrať svoj najobľúbenejší kúsok, ak sa zapojíte do súťaže na Instagrame. Nič zložité a za vyskúšanie nič nedáte. Až v showroome som si uvedomila, že som sa vlastne obliekla tematicky do pásikov, haha. Toto tričko milujem a so šortkami s vysokým pásom vytvárali taký námornícky look. Rozbila som ho však bordovým zamatovým sakom, ktoré som na sebe nemala ani nepamätám. Už som ho chcela zo svojho šatníka vyradiť, ale príde mi veľmi vzácne a navyše na jeseň sa farbou aj materiálom hodí výborne, takže ostáva u mňa, len ho musím nosiť častejšie. No a kožená kabelka je jedným z tých kúskov, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Je klasická, kvalitná a tvarom aj veľkosťou veľmi univerzálna. Hodí sa k elegantnejším outfitom, ale aj k boyfriend rifliam a tričku. Teraz ju nosím skoro stále. Momentálne majú na Slevomate (Móda a Styl) presne túto, takže ak sa vám páči, môžete si ju kúpiť :).




