Dnes mám pre vás ďalšie video, tentokrát naozaj dlhé, pretože je o mojich rúžoch. A ja ich mám ako poriadny rúžový maniak veľa, to viete. Trvalo mi asi 2 dni kým sa mi ho konečne podarilo nahrať na Youtube, takže som rada, že ho teraz môžete vidieť :). Moje schopnosti v úprave videí sa stále zlepšujú, veď pozrite a uvidíte :D. Nebuďte prekvapení, ak zrazu zmením farbu vlasov. Video som točila na dvakrát a nakoniec som sa rozhodla zmixovať tie najlepšie scény. Ombre nemám asi tak týždeň a konečne nemám také suché končeky. Konieckoncov na jeseň si vždy dávam tmavšie vlasy. Prajem vám pekný piatok :).
S líčením sa stále iba zoznamujem, ale čím ďalej tým viac mám väčší rozhľad. Minulý týždeň som mala v Makeup Group v Prahe skvelú príležitosť objaviť airbrush, čo je technika líčenia ,,sprejovaním". Make up vám vizážista na tvár nanáša bez akýchkoľvek hubiek či štetcov a dotykov, ,,iba" sprejuje a vy si pohodlne hoviete v kresle.
Vedeli ste, že pred rokom sa otvorila Converse skúšobňa? Kapely si v nej môžu hrať v hodinách, ktoré si zarezervujú a vo vybraných časoch je dokonca skúšobňa zdarma! Navyše sú k dispozícii aj hudobné nástroje, takže stačí pekne prísť a hrať :). Ako bývalá bubeníčka (no bubeníčkou by som sa práve nenazývala, ale učila som sa niekoľko rokov hrať na bicích, takže základy tam sú) tento nápad oceňujem, je výhodný hlavne pre začínajúce kapely. Ja som sa v Converse skúšobni bola pozrieť v rámci projektu Keep Prague Loud!, ktorý tam organizuje komorné koncerty. Intímna atmosféra, menší počet ľudí, to je presne to, čo mám rada. Bola som na koncerte kapely Luno, predtým tam hrali Sunflower Caravan a teraz, 9.10.2014 tam budú Ghost of You, na ktorých sa tiež chystám :). No a pokiaľ ste z Prahy a chceli by ste zažiť takýto súkromný koncert aj vy, na Facebooku Ghost of You prebieha súťaž o 3 vstupenky. Páčia sa vám takéto projekty?
September je za nami a s ním aj celý 28. kurz stylingu v Škole stylu Backstage. Prešlo to celé veľmi rýchlo a ja si budem musieť zvyknúť na ,,voľné víkendy" (plné seminárok). Ach, nechcem byť sentimentálna, ale bude mi to celé chýbať. A viem, že nielen mne, ale aj ostatným absolventom kurzu, predsa len nás všetky tie prednášky a atmosféra nabíjali energiou a motivovali nás. Bolo skvelé byť v prostredí ľudí, ktorých rovnako ako mňa zaujíma móda a chcú sa v nej pohybovať. Po každom víkende som vám priniesla report a sama sa k tejto sérii článkov budem rada vracať. Ešte pre vás prichystím aj video. Ako sme teda strávili posledné dva dni?




