Pred dovolenkou mala Foly skvelý nápad zadovážiť si kimoná. Viete, cez plavky, keď sa budeme presúvať z bodu A (lehátko pri bazéne) do bodu B (osušky pri mori). A bol to fakt super nápad, lebo tieto naše kimoná sme využívali jedna radosť. Nielen k plavkám ale aj večer cez šaty. Ja som si jedno kimono vzala na náš výlet po Nesebare. Potrebovala som niečo ľahké a vzdušné, aby mi slnko nepálilo na ramená. Ako zvyšok outfitu som si obliekla svoj obľúbený biely top a biele šortky. Tento biely top je fakt geniálny a už je mi samej pred sebou trápne, ako často ho nosím :D. Určite je to najlepší letný kúsok tohto leta! No a samozrejme som nemohla odísť bez klobúku. Je pre mňa dôležité chrániť sa pred úpalom, preto bez pokrývky hlavy v lete neexistujem.
Fotky sme nafotili na móle, lebo veď ktorý bloger by to nevyužil, keď už je mólo a krásny morský horizont na dlani. Uvítala by som viac modrej aj v Prahe alebo v Košiciach, tu je väčšinou zelená, hoci aj to je pekné, ale na fotky sa to často nehodí :D. No, dosť bolo ,,problémov"...Aký je váš najlepší letný kúsok?




