TRYING ON WEDDING DRESSES

16.7.17

hlavna done

Mám veľkú radosť, že po dlhých týždňoch vám môžem konečne ukázať video a fotky zo skúšania svadobných šiat. Po takomto dni s družičkami som veľmi túžila a som rada, že sa nám ho podarilo uskutočniť. Azda najťažšie bolo nájsť pekný útulný svadobný salón s kvalitným výberom šiat. Nie je to vôbec také ľahké, ako sa zdá! Ani vám nevravím, ako som pochodila ešte v zime, keď som bola v zopár salónoch v Košiciach. Jedna katastrofa za druhou, nielen čo sa interiéru, ale hlavne šiat týka. Nakoniec po dlhom googlení mi odkaz na White Day na pražských Vinohradoch poslala Sindy. 

Dohodli sme sa a týmto by som celému tímu White Day rada poďakovala za možnosť zažiť takýto kúzelný deň práve u nich! Na svadobné salóny moc nie som, ale u nich by som si vybrala šaty bezproblémov, žiadne gýčoviny ani šaty, ktoré sa nosili pred 10 rokmi. Naopak, ak túžite po niečom inom, keď chcete trošku vybočiť z davu, tak rozhodne sa choďte do salónu mrknúť.

Nezvyknem byť takto dojatá (alebo áno?), ale tento deň úplne naplnil moju dušu, neviem to ani slovami opísať. Cítim sa neskutočne požehnaná, za to, že môžem žiť život aký mám a že mi moji najbližší stoja pri mne a pomáhajú mi naplniť moje sny. Bez nich by dnešný deň nebol vôbec ničím, len skúšaním šiat. Bol to prekrásny zážitok, aký zažijem iba raz v živote a môžem povedať, že bol dokonalý. Teda, ešte pár mojich dievčat mi tam chýbalo, ale s tým už nič nenarobím. 

Špeciálne ďakujem patrí mojej Sindy, za pomoc, podporu, za všetko. Za to, že je pri mne. Lepšiu (nielen) hlavnú družičku by som nemohla mať. Želám každej z vás aby mala v živote svoju Sindy.

Nebudem už písať viac, vo videu sa dozviete všetko. Hádzala sa kytica, šaty si skúsili aj dievčatá a dokonca sa v ňom objaví aj Maco, tak, ako ho nepoznáte! :)


foto 2 done

Poďme na to!

Untitled
Untitled
IMG_1985 done
Ako pekne čakajú, pijú šampanské a jedia Toffifee, kým ja za závesom skúšam a skúšam.

Untitled
Untitled
V týchto som sa cítila ako Popoluška od Disneyho.

Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled
Kým ja mením šaty, babeny sa fotia a tieto poklady potom nájdem v mobile :).

Untitled
Untitled
Untitled
Galavečer Slovenka Roka :D.

Untitled
Skúšanie svadobných šiat v salóne White Day - 20.5.2017

You Might Also Like

6 komentárov

 1. jeziis aki ste zlati s Macom v tom videu :) neplanujes tocit viac vlogov? ide z teba taka pozitivna energia :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. WAU)
  -Prvé dve šaty sú nááádherné, najviac mi k tebe sedia. Avšak, všetky sú proste..nemám slov, krásne. Budeš najkrajšia nevesta!!
  -Video skvelé, pôsobiš veľmi pirodzene a milo! Taktiež aj tvoj soon-to-be-husband :D :) Užite si všetky tie prípravy, sú len 1x do života! teším sa na ďalšie (aj) svadobné články.♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To musel byť fakt úžasný deň. Je vidno, že ste si to všetky užili. A šaty- jedny krajšie ako druhé. Fakt perfektný výber salónu a tebe to veľmi pristane:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Video je skvělý, vypadáte všechny jak z módního časopisu <3 :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skúšanie svadobných šiat v salóne je super zážitok. A po tom ako som videla toto video by som si to znova zopakovala :D Skúšala si pekné šaty, aj keď pri niektorých mi vadilo, že neboli biele. Pri svadobných šatách mám ja osobne podmienku snehobielej farby. Ale strihovo sa mi páčili skoro úplne všetky čo si vyskúšala :)

  NITA
  NEW POST

  OdpovedaťOdstrániť
 6. nemôžem z toho, aké ste krásne :) úžasný článok s fotkami aj videjko, Maco na konci pobavil ;) skúšala si si veľa nádherných šiat! som zvedavá, ktoré si nakoniec oblečieš pred oltár

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Find me on Facebook