THAILAND: BANGKOK

10.2.16

IMG_2098
Nemôžem sa viac tešiť z toho, že vám prinášam prvý post aj s videom z Thajska. Trvalo mi to dlhšie ako som predpokladala, pretože som si na výsledku dala záležať, ale zároveň som nechcela tráviť hodiny pri počítači, takže som ho pripravovala po kúskoch. Sedím na terase nášho nového hostelu v Chiang Mai, iba pár metrov od toho predchádzajúceho, pijem veľké mangovo-ananásové smoothie, ktoré stálo v prepočte 25 korún (1 euro) a píšem vám tento článok. Život nemôže byť lepší, je tu neskutočná pohoda. Nebudem sa teda príliš rozpisovať a radšej vás nechám pozrieť si prvé video z Bangkoku. A samozrejme prikladám aj fotky, lebo bez toho by to predsa nešlo.

P.S.: Nezabudnite sa zapojiť do valentínskej giveaway s OPS! OBJECTS!IMG_2100 done
IMG_2101 done
The Grand Palace sme si kúpili nohavice, pretože tam musíte mať zakryté nohy aj ramená. Preto mám taký super outfit :D. Mala som krátky overal, cez ktorý som si dala tie tenké nohavice. A keďže som si chcela kúpiť také, aké sa mi páčia, tak bohužiaľ neladili k zvyšku. Keď sme ale vyšli, dala som si ich dole, bolo totiž fakt veľmi teplo.

1 collage
6 done
IMG_2096
Ja ako backpacker. Objavujem tu svoje nové stránky, je to skvelé :). A ruksak som našla presne na mňa, ešte aj farba sa mi páči, takže som spokojná.

1done
IMG_2102 done
Vo vlhkom, zaprášenom a horúcom Bangkoku bohužiaľ po celom dni chodenia vyzerám, akoby som mala nejakú tropickú chorobu. Ruksak nosím hlavne na preplnených miestach vždy vpredu a nie som jediná. Odporučili mi to ešte v Prahe samotné Thajky, človek sa tak vyhne krádeži. 

3 done
Khaosan road

4 done
Chatachuk park

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Je tam vážne prekrásne! :) Uži si to. Normálne som dostala aj ja chuť vycestovať niekam do tepla. Už sa neviem dočkať leta! :D

  http://nicolland.blogspot.co.at

  OdpovedaťOdstrániť
 2. parádne video, prajem príjemný zvyšok výpravy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super! cestovateľské posty ma bavia :) a vyzerá to tam krásne! Ann.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. pekné video :) vyzerá to tam super, teším sa na pokračovanie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ach, chytam nostalgiu! Ja som stravila v Thajsku cely oktober. V Bangkoku sme byvali priamo na Khaosan :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásne fotky a aj super video. Tie nohavice čo si si kúpila sú neskutočne krásne, hlavne ma zaujali farbou :)

  NITA

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pekné fotky a chválim videjko! :) Už som zvedavá na ďalšie príspevky z Thajska! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Find me on Facebook